تبلیغات
گل نرگس - ایران برای اسلام
گل نرگس
ای غایب از نظر به خدا می سپارمت جانم بسوختی ز جان دوست دارمت

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 7 شهریور 1390

در روزگاری كه نامی از فلسطین نبود . امام خمینی آخرین جمعه ماه مبارك رمضان را روز قدس نام نهاد . در آن سالها انور سادات هم آخرین میخ را به تابود فلسطین زد و با اسرائیل پیمان صلح بست . اما امام با حمایت از فلسطین و قرار دادن یك روز به روز جهانی قدس روح تازه ای به كالبد فلسطینیان دمید و آنها به مبارزه و پایداری ترغیب شدند بنابراین ایران شد اولین و مهمترین دشمن اسرائیل و آمریكا .

در اوایل انقلاب بازرگان كه یكی از تربیت شدگان  غرب بود با نام دهان پر كن روشنفكروارد ایران شد و بعد هم دولت موقت را تشكیل داد و آمریكا و اسرائیل به آرزوی خود برای نابودی انقلاب رسیدند . بازرگان معتقد بود مردم ایران به تنهایی نمی توانند كشور را اداره كنند و باید از غرب كمك گرفت .

تاآنكه بعد تسخیر سفارتخانه آمریكا ،بازرگان به جهت اعتراض استعفا داد و امام هوشمندانه پذیرفت و انقلاب را از انحراف نجات داد .

بعد امام، این رهبر عزیزمون بود كه محكم بر سر آرمانهای امام ایستاد . دولت اصلاحات كه داشت به همراه انرژی هسته ای كشور را هم دو دستی تقدیم آمریكا و اسرائیل می كرد با ایستادگی رهبر مواجه شد و پا را فراتر نگذاشت .

 در فتنه 88 هم رهبری آگاهانه،مدبرانه و شجاعانه ایشان بود كه انقلاب را از نابودی حفظ كرد كه اگر چنین نمی شد قطعا" امسال شاهد بیداری اسلامی كشورهای عرب نبودیم

به یقین امروز مسلمانان، عزت و بیداری اسلامی خود را مرهون اصل اصیل ولایت فقیه و رهبری امام گونه امام خمینی و امام خامنه ای هستند.

پس همه باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم تا اسلام در دنیا صدمه نبیندارسال توسط معصومه
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی