تبلیغات
گل نرگس - باز این چه نوحه و چه عزا و چه ماتم است
گل نرگس
ای غایب از نظر به خدا می سپارمت جانم بسوختی ز جان دوست دارمت

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 15 آذر 1389

ماه محرم باز از راه رسید و كاروان دل به مقصد خود نزدیك شد موسم عقده گشایی رسید پس الا ای شیعیان عالم الا ای آزادگان عالم، در ماتم این درد، های... های... گریه كنید، ناله بزنید، ندبه كنید، بر سر وسیینه بزنید و در این غم خون گریه كنید كه سزاوار است  چرا كه یك خداست و یك حسین .

 بگذار ابلهان و نا محرمان ما را دیوانه بدانند . بگذار عقب مانده و بی كلاس بنامند آنها كه از عشق چیزی نمی فهمند. بگذار عشق ما را هر چه نام می نهند بنهند . فردا آغاز ماه محرم است و دلم بقراره و شور و سر مستی عجیبی دارد . البته دشمنان اسلام و عاشورا و اربابمان بفهمند كه ما شیعیان فقط در محرم نیست كه عزا داریم كه ما در طول سال دلمان سیاه پوش اربابمان است و ما هر روز و هر ساعت وهر لحظه از عشق او می سوزیم و تا ابد در حسرت این می سوزیم كه چرا در زمان ایشان نبودیم تا فدایی راهش شویم و این حسرت در دل ما به انرژی هسته ای نهفته مبدل شده كه هزار مرتبه از انرژی هسته ای دیگران قویتر است  و ما آرزو داریم تا موقع امتحان فراهم گردد و هر كس كه این كار را كند جدا از بدی كه می كند ، به ما محبت می كند تا از حسرت اینكه ما سر در تن داشته باشیم و مولایمان بی سر باشد نجات یابیم . در عزای بزرگ سرزمین بزرگان اگر بگویند شخصی از شدت درد تلف شد یا شخصی دیوانه شده و سر به بیابان گذاشته باور می كنم ، اگر بگویند تمام گیاهان، تمام جانوران،  تمام تك سلولی ها ،تمام میكروبها تمام ذرات خاك،  تمام مولكولهای هوا،  تمام مولكولهای آب،  تمام ستارگان،  تمام كهكشانها در عزای او می سوزند باور می كنم. اگر بگویند زمین از بعد عاشورا طاقت تحمل وزن یك پر كاه را ندارد و فقط به امید آمدن خون خواه خون خدا صبر می كند، باور می كنم . اگر بگویند آسمان هفت طبقه از شدت درد او طاقت ایستادن ندارد باور می كنم.  من همه را باور می كنم چون اینها اغراق نیستند عاشورای تو اغراق است.  شاهكار تو در ظرف عقل ما نمی گنجد و فراتر از ظرفیت تحمل ماست پس بگو از تو چه بنویسم ، بگو برایت چگونه عزا داری كنم .تمام عالمان و عارفان وعاشقان و تمام بزرگان از حیرت عاشورای تو مغزهاشان سوت می كشد . كاش موقع آفریدن عاشورا كمی هم به ما فكرمی كردی كه ما چگونه تحمل بكنیم و در حسرت یاری تونسوزیم . من همه ی اینها را گفتم ولی دردم تسكین نشد. امان از دل زینب .

خدایا، بار الها به عابروی چهادره معصوم، به حرمت شهید دشت نینوا، ما را از اهل بیت جدا نكن ما رااز عاشورا و حضرتش جدا نكن و روز به روز بر عشق ودردمان بیفزا و معرفت مولایمان وعاشورا را روزی ما بفرما آمین یا رب العالمین

                         یئل یاتار طوفان یاتار یاتماز حسینین پرچم  ارسال توسط معصومه
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی